Barkod Otomasyon          
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Genel Bakış

 

 

Marketinize Giriş Çıkışlar

Kontrol Altında

 

     

 

 

   Marketiniz stoğuna giren tüm ürünler ve raflardan, manav reyonundan yapılan tüm çıkışlar tek tuş ile kontrolünüz altında

 

 

 

Market Otomasyonu için >> Gereken Yazılımlar >> Gereken Donanımlar >> Referanslar
 
Marketinizdeki tüm giriş çıkışlar, POSnet ile kontrol altında. Artık gireni biliyorsunuz, çıkanı biliyorsunuz. Özgür Otomasyon'un market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların bugüne kadar karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.  

Market otomasyonu sürecinde, barkod etkiteleme sistemiyle deponuza yaptığınız tüm girişleri hata yapmadan gerçekleştirebilirsiniz. Depoda veya raflardaki ürünlerin sayımını, herhangi bir zamanda, tek tuşa basarak doğru olarak yapabilirsiniz. Tüm market stoğunu kontrol edebilir, siparişlerinizi buna göre düzenleyebilirsiniz. Ürünlerin depo ile satış noktalarındaki konumlarını istediğiniz an bilebilirsiniz.

 
 
 
 

BARKOD SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

Üreticiye faydaları
Barkod sisteminin en büyük avantajı dünyanın her yerinde geçerli olan tek bir numara kullanmayı mümkün kılmasıdır. Üreticiler, uygulanan çizgi kod sistemi ile satış anında kasa kayıt edicisine otomatik olarak toplanan temel bilgiler sayesinde ,yeni bir ürünün satışındaki başarıyı ve satış artırma imkanlarını süratle izleyip değerlendirebilirler.

keticiye faydaları
Halk arasında ( Barkot okutma cihazı, okuyucu barkod, hazır barkod ) diye tabir edilen Barkod sistemi satış anında kişilerin hata yapma riskini azaltır.İşlemler kısa sürede ve kesin doğrulukla yapılır.Ürünlerin üzerindeki çizgi kod işaretleri o mal hakkında her türlü bilgiyi kapsadığı için ortaya çıkabilecek hatalara karşı bir bakıma güvence niteliğindedir.

 
Toptancıya faydaları
Barkod sistemi ambarlara gelen malları bilgisayarlara daha çabuk ve hatasız işlenmesinde, sevkıyat işlerinde, sipariş kayıtlarında depolamada toptancılara büyük kolaylıklar sağlar. Ayrıca perakendecilere yönelik hizmet ve bilgi akışında sürat sağlanarak dağıtımcıların idare bilgilerinin geliştirilmesine de katkıda bulunur.

 

 
Perakendeciye faydaları
Sistem,mağazalarda günlük işleri hızlı ve hatasız olarak yürütülmesini sağlar. Hesapların işlenmesi, kasanın kapatılması ve daha önce el ile yapılan pek çok işlemin otomatik olarak süratle yapılmasına imkan sağlar. Personelin verimliliğini artması ve zamandan tasarruf açısından da büyük yaralar sağlayan barkod sistemi, malları raflardaki dağılımını kolayca takip ederek eksikliklerin zamanında sipariş verilmesine yardımcı olur. Fiyat ayarlamalarında ve kasiyerlerin fiyat ezberlemelerinde sağladıkları yanında yanlış işlem yapmak gibi büyük sıkıntılar veren durumların ortadan kaldırmaktadır.

 

Posnet Market Otomasyon Programı, bilgisayar bilgisi gerektirmeyen, kullanımı son derece kolay ve pratik bir market takip programıdır. Marketlerin en çok sıkıntığı yaşadığı açık hesap çalışma sorununa da komple bir çözüm getirmektedir.

Market otomasyonu programı,en basit kullanıcının bile hiç bir zorluk çekmeden,rahat bir şekilde kullanabileceği bir programdır.

Market Programının yapılışı esnasında basitlik ve sadelik ön planda tutulmuştur.Programda kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülmüş ve organize edilmiştir.

ÖZGÜR OTOMASYON , her türlü barkod işlemlerinizin hazırlanması, takibi, master film hazırlanması ve sonuçlandırılmasında uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.
Market Otomasyonu için >> Barkod Hakkında Bilmek İstedikleriniz >> Barkod Genel Bilgi >> Barkod Sisteminin Faydaları
 

 
İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Arıza Takip | Havale Bildirim Formu | Müşteri Hizmetleri | Teknik | kroki | Mobil Ödeme | Barkod Sistemleri Hakkında | İletişim 
Özgür Otomasyon Barkod Sistemleri
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 13 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1731028

                                                                                    

Tel: 0212 876 47 47  Fax: 0212 876 47 48

 

e-ticaret neticaret e ticaret