Arama
Flitreler
Kapat

EĞİTİM

 

 

Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj >>Genel Müdürümüzden Mesaj >> Özgür Grup Şirketleri >> Kurumsal Kimlik >> Kurumsal Temel Değerlerimiz >> Yönetim >> Eğitim >> Kalite >> Özgür Grup Ödüller

  

Daha hızlı gelişim için daha bilinçli eğitim                                                                         

  

Özgür Grubunun kısa zamanda elde etmiş olduğu bu gelişmenin arkasındaki en büyük sebeplerden birisi eğitime verilen önemdir.

 

Gruptaki eğitim uygulamasının en önemli farkı, eğitimin tepeden başlayarak tabana yayılmasıdır. Eğitimler öncelikle şirket Yönetim Kurulu Başkanından başlamak üzere, Genel Müdür ve diğer yönetici düzeylerine doğru iner. Eğitimde grubun başarı kriteri, davranış ve yaklaşım değişimi derecesine göre ölçülür. Bu nedenle Özgür Grubunda eğitimler davranış değişikliği oluşturmayı hedeflemektedir. 

 

Yönetim davranış kültürü ve değerleri, alınan sürekli eğitimlerden önemli bir şekilde etkilenen Özgür Grup' nda 21. yüzyılın en önde gelen kavram ve yaklaşımları yerleşmiştir.

 

Eğitim

 

 

Grubun kültürünü ve yönetim anlayışını ; belli başlı yönetim bilimcilerin kitapları ve eğitim seminerleri önemli ölçüde etkilemiştir.

Son yılların en önemli insan, yönetim ve pazarlama gruplarının seminerleri kitapları ve konferansları yakından takip edilmiş öğrenilen birçok felsefe ve yaklaşım, grubunun en yeni kültürünün şekillenmesine katkıda bulunmuştur.

Diğer yandan grup bünyesinde "Kalbe Endeksli Yönetim" anlayışı eğitimleri yanında belirli alanlarda bir çok teknik eğitim verilmiştir.