Arama
Flitreler
Kapat

Barkod Sistemi Programı

Görüntüleme biçimi
Sırala

Demirbaş Programı

- Demirbaşların gruplandırılması, aynı malzemenin birim bazında izlenmesi - Tamir ya da bakım anlaşmanız olan firmaları istediğiniz kategorilere göre tanımlayabilme - Her personelin çalıştığı veya zimmetindeki demirbaşların detaylı takibi - Demirbaşların alındığı firmalarla yapılan anlaşmaları saklayabilme
Fiyat için arayın

Pamos Araçta Muhasebe Programı

Müşteri taleplerine zamanında cevap verebilmek birçok sektör için önemli, ancak dağıtım sektörü için kritik bir unsurdur. Araçta Muhsebe Sistemleri, Dağıtım şirketlerinin müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin önüne geçe bilmesine yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır.Gelişmiş Araçta Muhasebe Sistemlerimiz, müşterilerimizin değişik gereksinimlerine cevap verebilecek şekilde hazırlanmıştır.
Fiyat için arayın

Posnet Barkod Otomasyon Programı

- Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye zamanında ulaşmasını sağlar. - Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar. - Satınalma ile ilgili alış ve satış siparişi girişlerinizi ve takibini sağlar. - El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.
Fiyat için arayın

Posnet Depo Otomasyon Programı

- Depo otomasyon programı ile yapılan tüm mal hareketleri, ürünlerin üzerindeki barkod etiketleri okutularak gerçekleştirilir. - El terminalinde tutulan bu bilgiler, Depo Otomasyon programına aktarılır. - Depo sorumlusu, depo yazılımıyla irsaliye/stok fişi' nin son durumunu gözlemler ve varsa gerekli düzeltmeleri yapar. -Depo programı ürün çıkışını veritabanına işler
Fiyat için arayın

Posnet Etiket Dizayn Programı

Etiket Dizayn Modülü ürünlerinize etiketleme sistemi ile barkod yazıcısı almanıza gerek kalmadan maliyeti daha düşük lazer yada renkli yazıcılardan basım işlemini yaparak size imaj ve hız kazandırır.Sadece etiket basımı değil kolay kullanımı sayesinde istediğiniz dizaynda Kartvizit, Mutabakat etiketi, Cari etiketi, Palet etiketi ve buna benzer istenilen her ebat ve şekilde etiket basımı ve dizaynı yapılabilmektedir.
Fiyat için arayın

Posnet Kantin Otomasyon Programı

Vakıf, kooperatif veya yüksek gelir hedeflemeyen sosyal kuruluşların perakende satış noktaları olan kantinler, düşük kar oranlarına rağmen verimli olmak zorunda.Aynı zamanda sıklıkla değişen indirim oranları ve fiyatlandırmalar nedeniyle, gelir seviyelerini muhafaza edebilmek için stok kontrollerini minimum hatayla sürdürebilmeleri gerekir. Benzer şekilde, gereksiz siparişlerden kaçınarak, son derece başarılı bir sipariş/satış eğrisi oluşturmak durumundalar.
Fiyat için arayın

Posnet Köprü Muhasebe Entegrasyon Programı

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor. Çünkü POSnet Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.
Fiyat için arayın

Posnet Mağaza Otomasyon Programı

Şimdi mağazalar uzaktan kontrollü. Mağaza sahipleri, isterlerse, mağazalarına gitmeden, tüm satış ve depo hareketlerini öğrenebiliyor. Üstelik hatasız... İster 1, ister 1000 mağazayı ayni hizda, sorunsuz olarak denetiminiz altında tutabilirsiniz. Size bu gücü, yeni nesil bir yazılımolan POSnet sağlıyor.POSnet''in sunduğu avantajlarla, tüm mağazalar ve satış noktalarında, sizden habersiz kuş uçamaz.
Fiyat için arayın