Arama
Flitreler
Kapat

Barkod Sistemi Programı

Görüntüleme biçimi
Sırala

Posnet Market Otomasyon Programı

Marketinizdeki tüm giriş çıkışlar, POSnet ile kontrol altında. Artık gireni biliyorsunuz, çıkanı biliyorsunuz. Özgür Otomasyon'un market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların bugüne kadar karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.Market otomasyonu sürecinde, barkod etkiteleme sistemiyle deponuza yaptığınız tüm girişleri hata yapmadan gerçekleştirebilirsiniz
Fiyat için arayın

PosNET Mobil Bilet Satış Otomasyonu

Barkodlu bilet satışlarınızı artık araçlarınızda kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Özgür Otomasyon POSNET araçta bilet satış otomasyonu, el terminali ile barkod yazıcısından bileti kolay bir şekilde bastırabilirsiniz.Böylece araca rotası haricinde daha sonra binen yolcular kayıt altına alınmış olur.
Fiyat için arayın

Posnet Restaurant Otomasyon Programı

- Yönlendirme pencereleri sayesinde hata yapmaya izin vermeyen, kullanımı kolay bir restaurant yazılımı - Sağlam ve güvenilir SQL server veri tabanı - Görsel programlama dili - Dokunmatik ekranda kolay kullanım sağlar.
Fiyat için arayın

Posnet RFID Çözümleri

RFID, radyo dalgalarını kullanarak üzerindeki bir objenin kimlik bilgisini nümerik bir seri numarası olarak ileten sistemlerin genel adıdır.Bu kablosuz sistemler temas etmeden ve hatta görünür dahi olmadan okuma imkanı vermektedir ki bu özelliği ile üretim ve barkod gibi geleneksel teknolojilerin kullanılamadığı zorlu ortamlarda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Fiyat için arayın