Arama
Flitreler
Kapat

Etiket ve Ribon

Görüntüleme biçimi
Sırala

DAYANIKLI DEMİRBAŞ ETİKETLER

Silvermat : Sıcak ve soğuğa dayanıklı, yapışkanı özel, hem üst yüzeyi hem de yapışkan yüzeyi mat veya parlak gri renkte olup yırtılmayan özel bir etiket hammaddesidir. Genellikle demirbaşları etiketleme de kullanılır.
Fiyat için arayın

JAPON AKMAZ

Tamamı Uzakdoğu dan getirilen bir kumaş çeşididir.Kalite bakımından çok farklılık gösteren ve piyasada çok fazla türü bulunan bir kumaştır.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her kalitede ve metrojda temini tarafımızdan mümkündür.% 100 Naylon; termal transfer ,letter press serigraf ve sıcak baskıya uygunluk taşır.
Fiyat için arayın

RİBON

-Termal Transfer Yazıcılar genellikle rulo halindeki etiketlere barkod gibi özel grafikler ile bilhassa değişken veriler basmak için dizayn edilmiş özel yazıcılardır.
Fiyat için arayın

THERMAL YAZARKASA RULOLARI

Adından da anlaşılacağı üzere, ısıya hassas ve üzerine imaj uygulaması, herhangi bir yazıcı kartuş gerektirmeyen, sadece bu kağıdı kullanmak üzere dizayn edilmiş cihazlar tarafından kullanılan, isteğe bağlı olarak arkasına 8 renge kadar baskı yaptığımız ofset kağıt rulolarıdır.
Fiyat için arayın

THERMAL-WELLUM-KUŞE BARKOD ETİKETLERİ

ETİKET MODELLERİ40 x 20 (4 lü) Thermal-Wellum-Kuşe 4.000 Sarım40 x 58 (Tekli) Thermal-Wellum-Kuşe 600 Sarım40 x 20 (5 li) Thermal-Wellum-Kuşe 5.000 Sarım40 x 80 (Tekli) Thermal-Wellum-Kuşe 800 Sarım
Fiyat için arayın