Arama
Flitreler
Kapat

POSNET YAZILIM

Görüntüleme biçimi
Sırala

Posnet Barkod Otomasyon Programı

- Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye zamanında ulaşmasını sağlar. - Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar. - Satınalma ile ilgili alış ve satış siparişi girişlerinizi ve takibini sağlar. - El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.
Fiyat için arayın

Posnet Etiket Dizayn Programı

Etiket Dizayn Modülü ürünlerinize etiketleme sistemi ile barkod yazıcısı almanıza gerek kalmadan maliyeti daha düşük lazer yada renkli yazıcılardan basım işlemini yaparak size imaj ve hız kazandırır.Sadece etiket basımı değil kolay kullanımı sayesinde istediğiniz dizaynda Kartvizit, Mutabakat etiketi, Cari etiketi, Palet etiketi ve buna benzer istenilen her ebat ve şekilde etiket basımı ve dizaynı yapılabilmektedir.
Fiyat için arayın

Posnet Köprü Muhasebe Entegrasyon Programı

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor. Çünkü POSnet Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.
Fiyat için arayın

Araçta Muhasebe

Fiyat için arayın